Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Z logistyką za pan brat – warsztaty z elementami grywalizacji -1

Marzec 16 | 09:0009:30

Bezpłatnie

Szczegóły

Marzec 16
09:00–09:30

Sala: 124


Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Zygmunta Cieplaka 1c
Dąbrowa Górnicza, 41-300 Polska
Bezpłatnie

Uwaga! Brak wolnych miejsc

Zajęcia dla grupy zorganizowanej (1 klasa, do 30 uczniów)

W ramach 30 minutowej rywalizacji uczestnicy będą wykonywać zadania i ćwiczenia logiczne, obliczeniowe oraz sprawnościowe, związane z szeroko pojętą Logistyką. Ale Logistyką nie tylko dla specjalistów, lecz również dla osób, którym wydaje się, że logistykami nie są. Bo każdy z nas jest logistykiem, choć może o tym nie wie.

Zajęcia w przyjazny i ciekawy sposób – z wykorzystaniem elementów grywalizacji – pozwolą poznać kilka tajników oraz aspektów logistyki, z których wszyscy korzystamy podczas codziennych czynności.

Dr inż. Paweł Sobczak – adiunkt w Katedrze Logistyki i Transportu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jego działalność naukowa obejmuje między innymi zagadnienia logistyki, magazynowania oraz konstrukcji i eksploatacji maszyn transportowych. Od 2014 roku systematycznie prowadzi warsztaty, wykłady dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Oprócz doświadczenia w pracy ze studentami, posiada również bogate doświadczenie w pracy z uczniami, jako nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych w zawodzie „Technik eksploatacji portów i terminali”. Jest także współautorem programu nauczania w zawodzie „Technik transportu drogowego”, recenzentem etapu praktycznego i teoretycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie „Technik eksploatacji portów i terminali” oraz autorem zestawu egzaminacyjnego potwierdzającego kwalifikację „A.33. Obsługa podróżnych w portach i terminalach”.

 

Organizator

Email:
info@wsb.edu.pl
Strona internetowa:
wsb.edu.pl

Miejsce

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Zygmunta Cieplaka 1c
Dąbrowa Górnicza, 41-300 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
wsb.edu.pl

Biuro XIV Festiwalu Nauki

Akademia WSB Ul. Cieplaka 1c 41-300 Dąbrowa Górnicza


Koordynatorzy XIV Festiwalu Nauki: mgr Anna Giertler Tel. 32 295 93 15 agiertler@wsb.edu.pl

mgr Michał Pawlak tel. 32 295 93 96 mpawlak@wsb.edu.pl