Jak technologia zmienia nasze życie?

W trakcie naszego spotkania poopowiadam o tym, jak technologie zmieniają nasze życie w sposób dramatyczny. Pokażę swój przykład – faceta, 40-letniego… – za przeproszeniem – blogera, który zarabia na życie dzięki totalnym zmianom technologicznym. Będzie też o tym, dlaczego wciąż nie możemy odnaleźć kosmitów i o tym, że to pewnie dlatego, że zbliżamy się do Wielkiego Filtra, który zgładzi nas wszystkich. Żartuję! Tak naprawdę chodzi o to, byśmy na własne życzenie nie wykluczali się z rozwoju technologicznego.

Prowadzący:

Przemysław Pająk, lat 40, założyciel i redaktor naczelny Spider’s Web – największego polskiego bloga o technologiach odwiedzanego miesięcznie przez 4 mln ludzi. Przez 10 lat pracował w marketingu w branży FMCG. W swojej karierze był też nauczycielem akademickim oraz specjalistą ds. PR. W wolnych chwilach grywa w koszykówkę.