Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Praktyka czyni mistrza – ćwiczenie z zakresu Problem Based Learning 1

Marzec 15 | 10:0010:30

Szczegóły

Marzec 15
10:00–10:30

Sala: 124


Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Zygmunta Cieplaka 1c
Dąbrowa Górnicza, 41-300 Polska
Zapisz się na wydarzenie Zapisz się na wydarzenie

Jak się uczymy? Dlaczego istotny jest wykład, ale zawsze poparty jest ćwiczeniami?

Przekonaj się na własnej skórze, jak zrozumieć nie oznacza umieć – krótkie ćwiczenie może zmienić Twój sposób uczenia się nowych rzeczy, umiejętności, koncepcji.
Prezentowane ćwiczenie pochodzi z szeregu zadań, które na przedmiocie Problem Based Learning pomagają studentom zrozumieć, jak się uczą i jak ową umiejętność poprawić.

Grupa – 18 osób

Prowadzący: dr inż. Maciej Rostański

Doktor inżynier informatyki, Zajmuje się tematyką sieci komputerowych i ciągłości działania systemów informatycznych; autor lub współautor monografii naukowych i technicznych, jak np. „Internet in the Information Society. Computer Systems Architecture and Security” (2013), „Systemy przetwarzania danych” (2012) lub „Sieci bezprzewodowe” (2009). Prowadzi na tym polu działalność ekspercką i konsultacyjną, od roku 2013 jest też ekspertem ds. oceny projektów w zakresie informatyki dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Kierownik Katedry Informatyki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Akademii Lokalnej Cisco tejże uczelni; za działalność edukacyjną odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej. W latach 2007-08 Promotor Projektów Innowacyjnych dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zainteresowania naukowe łączy z pracą praktyczną, koncentrując na realizacji zaawansowanych systemów opartych o rozwiązania chmurowe oraz sieci komputerowych dla przedsiębiorstw, wraz z zagadnieniami wysokiej dostępności i odporności na błędy, dodatkowo posiada w swoim dorobku prace na temat nowoczesnych technologii internetowych i sieci społecznościowych. Prywatnie zapalony gracz komputerowy i kinoman, jednak przede wszystkim ojciec dwóch córek, które skutecznie zajmują mu wszelki pozostały wolny czas.

Organizator

Email:
info@wsb.edu.pl
Strona internetowa:
wsb.edu.pl

Miejsce

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Zygmunta Cieplaka 1c
Dąbrowa Górnicza, 41-300 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
wsb.edu.pl

Biuro XIV Festiwalu Nauki

Akademia WSB Ul. Cieplaka 1c 41-300 Dąbrowa Górnicza


Koordynatorzy XIV Festiwalu Nauki: mgr Anna Giertler Tel. 32 295 93 15 agiertler@wsb.edu.pl

mgr Michał Pawlak tel. 32 295 93 96 mpawlak@wsb.edu.pl