Fake it till you make it: czy w zarządzaniu zespołem można świadomie kreować role?

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Jak sterować postrzeganiem własnej osoby przez innych? Jak właściwie i świadomie kreować swój wizerunek? Jak kreować role w zespole, aby pracownicy utożsamili się z nimi całkowicie, poprawiając tym samym skuteczność wykonywanych działań? Czy kreowanie roli można wykorzystać w procesie wyznaczania członkom zespołu ról oraz egzekwowania ich efektywnego wypełnienia przez zarządzającego zespołem?

Uczestnicy warsztatu będą mogli spróbować odpowiedzieć na pytanie, w jakim stopniu byliby sami gotowi na przyjęcie konkretnych ról pracowniczych oraz czy i jak ich odegranie wpływałoby na ich sposób i manierę zachowania po zakończeniu pracy w danej grupie/ nad danym zadaniem.

dr inż. Karolina Lubieniecka-Kocoń
Doktor ekonomii, inżynier transportu kolejowego, Prodziekan Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.